آموزشکده مجازی فناوری اطلاعات

تغيير رنگ صفحه Sign in در ويندوز8

با اينکه هر جز ويندوز 8 براي هر نياز شما مي تواند مناسب باشد ، بعضي از تنظيمات در اعماق رجيستري مخفی شده اند.مانند تغيير رنگ صفحه Sign in که در اين مقاله از آي تي جو، نحوه تغيير رنگ صفحه را شرح خوا ..... ادامه مطلب

تغيير رنگ صفحه Sign in در ويندوز8 - www.ItJoo.Com

خاموش کردن کامل ويندوز 8 بدون غيرفعالسازي Hybrid Boot

ويندوز8 داراي ويژگي جديد Hybrid Boot مي باشد که زمان بوت شدن کامپيوتر را کاهش مي دهد. اما گاهي نياز هست که کامپيوتر را به روش کلاسيک و به طور کامل خاموش کنيد. در اين مقاله از آي تي جو نحوه انجام اين ک ..... ادامه مطلب

خاموش کردن کامل ويندوز 8 بدون غيرفعالسازي Hybrid Boot - www.ItJoo.Com

رهایی از وارد کردن پسورد به هنگام Wake Up در ویندوز 8

برای شما اکثر کاربران پیش آمده که بعد از wake up کردن کامپیوتر خود بخواهید بدون وارد کردن پسورد به صفحه دسکتاپ بروید .در این مقاله از آی تی جو روشی را برای این منظور در ویندوز 8 برایتان آموزش خواهیم د ..... ادامه مطلب

رهایی از وارد کردن پسورد به هنگام Wake Up  در ویندوز 8 - www.ItJoo.Com

چطور گوشی یا تبلیت اندرویدی خود را در حالت Safe Mode بوت کنیم؟

همانطور که ممکن است اطلاع داشته باشین، در ویندوز حالتی موسوم به Safe Mode در دسترس است که در این حالت ویندوز بدون اجرای نرم افزار های جانبی نصب شده توسط کاربر بوت یا راه اندازی میشود. اهممیت این نوع ..... ادامه مطلب

چطور گوشی یا تبلیت اندرویدی خود را در حالت Safe Mode بوت کنیم؟ - www.ItJoo.Com
دسته بندی شده در :   وب و اینترنت (مقالات)

بازی های آنلاین زیادی در سراسر وب ایجاد شده اند که شما می توانید با استفاده از وب کم خود آن ها را بازی کنید و البته این امر جدید هم نیست و از خیلی وقت پیش توسعه دهندگان بازی های آنلاین در تلاش بودند که بتوانند به کاربران این اجازه را بدهند که از وب کم خود مانند دیگر دستگاه های ورودی مثل موس و کیبورد استفاده کنند. در اینگونه از بازی آنلاین که اکثراً با فلش ساخته شده اند حرکت های شما در وب کم تشخیص می دهند و به این صورت می توانند تعیین کنند شما ماموریت خواسته شده در بازی را انجام می دهید یا خیر. در این نوشته از تورتک به معرفی ۵ تا از بهترین این بازی ها آشنا می شویم.

در تما این بازی ها در حقیقت از تکنیک های تشخیص حرکت استفاده شده است تا شما بتوانید از وب کم سیستم خود مانند یک دستگاه ورودی دیگر مثل موس و کیبورد در انجام حرکات استفاده کنید. توجه داشته باشید به دلیل رعایت مسائل امنیتی در شروع هر یک از این بازی ها برنامه اجرا کننده فلش مرورگر وب شما از شما اجازه استفاده از وب کم شما را می گیرد در هر یک از این بازی ها که شما در صورت مشاهده این سوال باید بر روی گزینه Allow یا اجازی دادن کلیک کنید.

 

1. بازی آنلاین تیراندازی ۳D Target Shooting

در این بازی شما باید با استفاده از موس هدف های نشان داده شده را بزنید و با انجام سریع این کار امتیاز های بیشتری کسب کنید و بتوانید به مرحله های بالاتری سعود کنید. اما گاهی اوقات در جلوی نشانه هایی که نمایش داده می شود دیوارهایی نمایش داده می شود که تیر شما از آن ها رد نمی شوند و برای اینکه نشانه هایی که در پشت این دیوارها هستند را بزنید نیاز دارید که زاویه دید خود را با حرکت دادن بدن و سر خود به گونه ای تغییر دهید که بتوانید نشانه مربوطه را ببینید و بزنید. همچنین گاهی اوقات نشانه های نمایش داده شده یا انقدر بالا یا انقدر پایین نمایش داده می شوند که شما اگر زاویه دید خود را تغییر ندهید متوجه نمایش آن ها نمی شوید و در این بازی شکست می خورید.

بازی آنلاین تیراندازی

شروع بازی ۳D Target Shooting

2. بازی آنلاین Motion Bubbles

در این بازی نیز باید با حرکت دادن دست ها و بازو های خود توپ هایی را که از بالا وارد صفحه می شوند را بزنید تا آن ها به پایین صفحه نرسیده اند که در هنگام انجام این بازی آنلاین بسیار حس خوبی به شما دست می دهد و در حین سادگی بازی بسیار پر حرکت و شادی است.

بازی Motion Bubbles

شروع بازی Motion Bubbles

3. باری آنلاین هواپیما Flights Over Sahara

این بازی آنلاین هواپیما علاوه بر اینکه حرکات بدن و سر شما را برای حرکت هواپیمای شما به سمت راست و چپ تشخیص می دهد با شنیدن صدای شما به سوی هواپیما های دشمن که از سمت روبروی شما به هواپیمای شما نزدید می شوند تیر اندازی می کند و می توان گفت این بازی از ایده استفاده از وب کم و میکروفون در هنگام اجرای بازی ها استفاده بسیار خوبی کرده است. در این بازی شما با رد کردن مراحل مختلف در حقیقت از شهر های مختلف عبور می کنید برای رسیدن به مقصد نهایی خود و مراحل اول مانند دیگر بازی ها راحت تر و تنها برای آموزش دادن شما در این بازی طراحی شده است.

بازی هواپیما

شروع بازی Flights Over Sahara

4. بازی آنلاین حرکتی CamJammer

در این بازی برای شما یک موسیقی که سریع و سریع تر نیز می شود پخش می شود و تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که دست ها و سرو بدن خود را با سرعت با موسیقی بخش شده تکان دهید. اینگونه می توانید در طی این بازی بهترین امتیاز ممکن را بگیرید.

بازی حرکتی

شروع بازی CamJammer

5. بازی آنلاین فوتبال Kick Up

در این بازی فوتبال نیز که از وب کم شما و البته حرکاتی که شما انجام می دهید استفاده می کند می توانید تمرین روپایی و یا نگه داشته توپ در هوا با ضربات پشت سر هم انجام دهید. صدا گذاری بسیار جالب بر روی این بازی فلش انجام شده است که در هنگام بازی کردن آن حس خوبی را به بازی کننده می دهد. شما می توانید با پای خود و یا حتی حرکت دادن دیگر نقاط بدن خود به توپ فوتبال این بازی ضربه وارد کنید.

فوتبال

شروع بازی فوتبال Kick UP

آیا شما هم از بازی های آنلاین دیگری که در اینترنت وجود دارد و از وب کم کاربران به عنوان یک دستگاه ورودی استفاده می کنند خبر دارید ؟ لطفاً در قسمت نظرات این نوشته آن ها را با بنده و دیگر بازدید کنندگان به اشتراک بگذارید.

عکس پروفایل نویسنده
سعید محمدی اقدم
20 ساله دانشجوی کاردانی کامپیوتر دانشگاه فنی ارومیه هستم، بیشتر فعالیت های من در زمینه تجزیه و تحلیل سیستم های نرم افزاری؛ برنامه نویسی تحت وب و ویندوز؛ طراحی و توسعه وبسایت می باشد، به دنیای 0 و 1 ها علاقه شدیدی دارم و از باید های زندگی من است، ورزش؟ می خواستم خودم بگم که به شنا و کوه نوردی علاقه بسیاری دارم :)
سعید محمدی اقدم را دنبال کنید :نویسنده در فیس بوک

جمعه 8 مهر 1390 |
تعداد بازدید : 2889 |
0 نظر

نظرات :

نام :
ایمیل :
وبسایت / وبلاگ :
خصوصی :
مشخصات شما حفظ شود :
پیام :
امتیاز به آی تی جو